Novosti

23. April 2014.
TOP 12 za mlađe kadete i mlađe kadetkinje

Pozivni turnir TOP 12 Srbije za mlađe kadete i mlađe kadetkinje za sezonu 2013/2014. održaće se 3.i 4. maja 2014. u sportskom centru Đorđe Predić Badža u Bečeju sa početkom u Subotu od 11,oo časova.

Propozicije

23. April 2014.
Prijateljski mec paraolimpijskih reprezentacija Poljske i Srbije

U petak 25. aprila 2014. u stonoteniskom centru Subotica sa početkom u 17.00 časova održava se prijateljski meč paraolimpijskih reprezentacija Poljske i Srbije. Meč je organizovan u sklopu priprema za predstojeće Svetsko prvenstvo u Pekingu koje se održava od 06. do 15. septembra ove godine.
Učestvuju po tri ekipe iz Poljske i Srbije. Takmičenje se odigrava po „Davis kup" sistemu.
Meč 1:
Srbija I (Mitar Palikuća - klasa T-5 i Goran Perlić - klasa T-2) protiv Poljska I (Krystof Zylka - klasa T-4 i Rafal Czuper - klasa T-2). Obe ekipe u identičnom sastavu učestvuju u ekipnom delu Svetskog prvenstva.
Meč 2:
Srbija II (Borislava Perić-Ranković i Nada Matić - klasa T-4) - učesnice Svetskog prvenstva protiv Poljska II (Maciej Nalepka i Rafa Lis - klasa T-4) - ne učestvuju na Svetskom prvenstvu.
Meč 3:
Srbija III (Vladan Petković i Ana Prvulović - klasa T-2) protiv Poljska III (Tomasz Jakimczuk - klasa T-2 i Dorota Buclaw - klasa T-1). Ekipe nisu učesnici Svetskog prvenstva.

Internet TV prenos UŽIVO - petak, 25. april od 17.00 časova
LIVE ! - Friday, 25th April 2014. from 5pm

17. April 2014.
Ekipno prvenstvo Srbije za kadete i kadetkinje

23.04.2014. 21:54:00 - Prijavljene ekipe

Ekipno prvenstvo Srbije za KADETE i KADETKINJE za sezonu 2013/2014.održaće se u Nedelju,27.aprila 2014. U Subotici,Sala stonoteniskog centra sa početkom od 10,oo časova u organizaciji Stonoteniskog saveza Subotice.

Propozicije

17. April 2014.
Urkršnji stonoteniski turnir

Uskršnji stonoteniski turnir se održava 21. Aprila (ponedeljak) 2014. godine u sportskoj hali u Aleksincu u organizaciji Stonoteniskog kluba "Šumatovac"-Aleksinac sa početkom u 10,oo časova.

Turnir nije u zvaničnom kalendaru STSS i ne boduje se za rang liste.

Propozicije

16. April 2014.
XV kup Nikole Tesle

Osnovna škola „Nikola Tesla" iz Bačke Topole Vas poziva na tradicionalni stonoteniski turnir KUP „Nikola Tesla", koji će se održati 11. maja 2014. (nedelja) u Fiskulturnoj sali O.Š. „Čaki Lajoš" na 9 stolova sa početkom u 9 časova.

Turnir nije u zvaničnom kalendaru STSS i ne boduje se za rang liste.

Propozicije

09. April 2014.
Popuna prvih liga Srbije 2014/2015

Predmet: Prijava za organizaciju kvalifikacionih turnira za popunu I lige Srbije za sezonu 2014/2015.

Takmičarska komisija STSS poziva sve zainteresovane klubove za organizaciju kvalifikacionih turnira za popunu I lige Srbije za žene i muškarce da dostave svoje prijave.

Kompletan tekst poziva

08. April 2014.
Kalendar STSS 2013/2014

Izmenjeni kalendar za ovu takmičarsku sezonu možete pogledati ovde.

07. April 2014.
Tibhar kup 2014

13.04.2014. 22:18:39 - Rezultati takmicenja

10.04.2014. 23:28:01 Žreb takmičenja

OKVIRNA SATNICA,SUBOTA,12.april:
10 Kvalifikacije Juniori
11 Kvalifikacije Juniorke
12 Kvalifikacije Kadeti
Po završenim kvalifikacijama GT

OKVIRNA SATNICA,NEDELJA,13.april:
10 Kvalifikacije Mlađi kadeti
12 Kvalifikacije Mlađe kadetkinje
Po završenim kvalifikacijama GT.

09.04.2014. 22:07:33 - Prijavljeni takmičari

14.Otvoreno prvenstvo Novog Beograda - "TIBHAR KUP" će se održati u Subotu i Nedelju 12.-13.aprila 2014. godine, sa početkom u 10.00 h, u Hali sportova u Banatskom Novom Selu, u organizaciji Stonoteniskog kluba Novi Beograd i Stonoteniskog kluba IMT.

Propozicije

02. April 2014.
Pojedinacno prvenstvo Srbije za ml. kadete i ml. kadetkinje

Pele Oršolja i Filipović Petar - Prvaci Srbije u konkurenciji mlađih kadeta - 2013/2014.

Rezultati takmičenja

04.04.2014. 00:07:36 - Žreb takmičenja

Okvirna satnica:

10,oo KVALIFIKACIJE ML.KADETI
11,oo KVALIFIKACIJE ML.KADETKINJE
12,oo MLAĐI KADETI PAROVI
13,oo ML.KADETKINJE PAROVI
PO ZAVRŠETKU TAKMIČENJA PAROVA, GT POJEDINAČNO

02.04.2014. 17:25:58 - Prijavljeni takmicari

Pojedinačno prvenstvo Srbije za mlađe Kadete i mlađe Kadetkinje održaće se u Nedelju, 06.aprila 2014. Sa početkom od 10,00 časova, u Sportskom centru Mladost u Bečeju.

Propozicije

28. Mart 2014.
Ekipno prvenstvo Srbije za osobe sa invaliditetom

30.03.2014. 00:13:16 - Rezultati 4. odigrana kola u svim kategorijama

30.03.2014. 00:22:46 - Galerija fotografija

Video snimak TV1 i TV2 

28. Mart 2014.
Sudija iz Srbije na Olimpijadi mladih u Kini

Sa zadovoljstvom obaveštavamo stonotenisku javnost da je Savez dobio međunarodno priznanje kroz učešće našeg sudije Petrović Mirjane na Olimpijadi mladih u Kini. Naime, samo 12 sudija iz sveta (pored Kine) a samo šest iz Evrope je izabrano nakon polaganja ispita da može da sudi na navedenoj Olimpijadi, što predstavlja priznanje I za našu državu, i za sport uopšte kao i za naš Savez.

27. Mart 2014.
Trofej Aleksinca 2014

Rezultati takmicenja

Galerija fotografija

27.03.2014. 23:11:51 - Žreb takmičenja

OKVIRNA SATNICA, NEDELJA, 30. mart 2014.
10,oo KVALIFIKACIJE MLAĐI KADETI
11,oo KVALIFIKACIJE MLAĐE KADETKINJE
13,oo GT ML.KADETI
13,45 GT ML.KADETKINJE

26.03.2014. 19:11:28 - Prijavljeni takmičari

"Trofej Aleksinca 2014" se održava u Nedelju 30. Marta 2014. godine, sa početkom u 10.00 h, u sportskoj hali u Aleksincu, u organizaciji Stonoteniskog kluba »Šumatovac«.

Propozicije

<< Arhiva

Ministarstvo omladine i sporta

Sportski savez Srbije

Olimpijski komitet Srbije

RZZS

ADAS

Adresar sporta

ETTU WEB TV CHANNEL

Laola1.TV

ITTF iTV

Sponzori
Tibhar
Mobilna telefonija Srbije
Karioka
Solaris resort Hotel Galleria
Zlatibor Voda
Posta
Panonija invest group
By dWeb.rs